Високоточне обладнання та додаткові розхідники від вітчизняного виробника – в інтернет-магазині KREDO

20.01.2022

Мати повністю безпечними, смачними міцними напоями власного приготування – це сучасна реальність! Сьогодні кожен має можливість випробувати себе в ролі сомельє за умови, якщо купити самогонний апарат. Конструкція обладнання для приготування домашнього алкоголю нескладна у застосуванні, є можливість повторити багато популярних рецептур.

Інтернет-магазин KREDO пропонує якісне обладнання від вітчизняного виробника за прийнятною ціною. Апарати завжди є, є можливість придбати додаткові комплектуючі з доставкою. Широкий асортимент товару та зручна навігація дозволяють швидко вибрати відповідний пристрій.

Перегінні куби: основні правила вибору 

  • Матеріал корпусу. Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення корпусу самогонного апарату є нержавіюча сталь, яка відрізняється тривалим терміном служби, стійкістю до деформацій під час нагрівання та поглинання сторонніх запахів.
  • Функціонал пристрою. В асортименті віртуального каталогу є обладнання різного призначення. Дистилятори призначені для приготування напоїв різного складу та міцності. Ректифікатор незамінний для отримання чистого спирту.
  • Ступінь очищення. Різноманітне обладнання дозволяє отримувати алкоголь із різним відсотком домішок. З метою приготування максимально чистих напоїв набувають бражні та ректифікаційні колони. 
  • Обсяг. Перегінні куби відрізняються обсягом самогонного апарату. В асортименті інтернет-магазину KREDO є пристрої, розраховані обсягом від 16 до 44 літрів. Щоб вихід готового напою був максимальним, оптимально купити дистилятор з незначним запасом. 

Перед придбанням самогонного апарату рекомендуємо уважно ознайомитись із запропонованим асортиментом. За будь-яких питань можна зателефонувати продавцям-консультантам інтернет-магазину. 

Устаткування для самогоноваріння від інтернет-магазину KREDO – якість понад усе

В інтернет-магазині KREDO представлені високотехнологічні самогонні апарати від вітчизняного виробника. Усі необхідні комплектуючі та розхідники в наявності. Наша продукція має гарантію якості, перевірену широкою аудиторією споживачів та тривалим терміном експлуатації:

  • виготовлена з нержавіючої сталі;
  • проста використання та обслуговування;
  • компактних розмірів;
  • не передбачає спеціального догляду.

Вся продукція інтернет-магазину передбачає доставку територією України. Оформлення замовлення, купівлі та доставки товару не займає багато часу. 

Оформляйте купівлю вже сьогодні! KREDO – це безцінний досвід виробництва та продажів самогонних апаратів, які дозволяють отримувати домашній алкоголь з бездоганними смаковими якостями при мінімальних зусиллях та вкладеннях.