Все для самогоноваріння за доступною ціною – в інтернет-магазині KREDO

05.01.2022

Мрієте забезпечувати себе якісною алкогольною продукцією? Це цілком можливо з обладнанням для самогоноваріння, придбаного в нашому інтернет-магазині! З ними ви зможете випробувати насправді будь-які цікаві рецепти, забувши про сумнівні напої з магазинів. 

Обладнання від компанії KREDO підходить для професійного та аматорського самогоноваріння, просте в обслуговуванні та експлуатації. З ним ви зможете легко навчитися та стати справжнім майстром самогоноваріння. 

Чому варто купити самогонний апарат?

Перегінний куб, купити який ми вам пропонуємо, надасть широкі можливості для приготування міцних напоїв у домашніх умовах. Обладнання має величезний попит, оскільки дозволяє назавжди забути про дорогий алкоголь сумнівного виробництва з магазинів.

Персональні апарати для самогоноваріння мають кілька безперечних переваг:

  • можливість добре заощадити, адже приготування міцних напоїв власного приготування обходиться в рази дешевше за покупні склади;
  • дозволяють отримувати 100% натуральний алкоголь, без консервантів та небезпечних домішок;
  • надають можливість для творчих експериментів у галузі самогоноваріння (з ними можна готувати не тільки звичайні, а й ексклюзивні продукти – наливки, ром, віскі тощо).

З апаратами для самогоноваріння, придбаними у нас, можна без особливих зусиль готувати чистий спирт. Надалі він використовується як головний інгредієнт для інших міцних напоїв. Настоюється в дубових бочках, передбачає додавання інших компонентів для посилення смакових ароматичних якостей.

Створити той чи інший напій не становить особливих труднощів. На сторінках нашого інтернет-магазину ви зможете знайти багато цікавих ідей та унікальних рецептів. З ними вам вдасться створювати найсмачніші міцні напої!

Переваги співпраці з компанією KREDO

KREDO спеціалізується на виробництві та продажу апаратів та додаткових комплектуючих для самогоноваріння не перший рік. Обладнання виготовляється з нержавіючої сталі, яка повністю безпечна та підходить для харчової галузі. Крім цього, має компактні габарити, що не займає багато місця. Матеріал дистиляторів міцний та довговічний, не втрачає своїх початкових якостей навіть при активному використанні.

Інтернет-магазин KREDO пропонує купити зібрані апарати, які перевірені та готові до експлуатації. За бажанням можна окремо придбати необхідні комплектуючі: діоптри, заглушки, дивертори, силіконові прокладки, колби, колони, муфти, термометри, охолоджувачі, ареометри, додаткові насадки або ТЕНи.

У разі виникнення складнощів із вибором або додаткових питань, рекомендуємо звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть вибрати обладнання, яке підходить під ваші вимоги та побажання. 

KREDO – це абсолютна впевненість у тому, що апарати для самогоноваріння ніколи не підведуть, адже:

  • справні, відповідають зазначеним характеристикам;
  • постійно є в наявності на складі;
  • готові до використання, не потребують особливих знань та навичок.

Всі вказані в каталозі дистилятори відправляються до споживача відразу після оформлення заявки Новою поштою.