Самогонний апарат KREDO - секрет успішного самогоноваріння в домашніх умовах

15.04.2021

Сучасні самогонні апарати від компанії KREDO дають можливість насолоджуватися міцними алкогольними напоями з відмінними смаковими якостями. В домашніх умовах ви можете виготовити не тільки смачний самогон, але й інші міцні напої:

  •   наливки;
  •   настоянки;
  •   віскі;
  •   коньяк;
  •   ром.

Інтернет-магазин самогонних апаратів KREDO пропонує величезний каталог самогонних апаратів різної конструкції та продуктивності. Фахівці компанії оперативно підберуть потрібну установку для самогоноваріння відповідно до вимог та індивідуальних побажань клієнтів.

Конструкційні особливості самогонних апаратів

Вибираючи самогонний апарат, спочатку варто розібратися в конструкції пристрою, грамотно оцінити її особливості, переваги та недоліки. Важливими конструкційними характеристиками самогонних апаратів є:

  1.     Міцність металу. Стінки апарату для самогоноваріння не повинні бути тонкими. Ідеальна товщина пристрою від 1,5 до 3 см.
  2.     Діаметр паропроводу від бака до холодильника або сухопарника повинен становити не менше 1 см. Він забезпечує безпеку встановлення, адже трубка з меншим діаметром може забитися твердими частинками браги.
  3.     Прокладки. Вони мають виготовлятися виключно з харчового інертного силікону. Використання гуми як матеріалу для прокладок говорить про низьку якість самогонного апарату.
  4.     Отвір перегінного куба. Компанія KREDO пропонує купити перегінний куб з діаметром не менше 1 см, що забезпечує власнику комфортне обслуговування самогонної установки , особливо її промивання.
  5.     Продуктивність холодильника. Потужність холодильної установки повинна суворо відповідати об'єму бака та інтенсивності нагріву.

Бажано, щоб самогонний апарат був повністю розбирається, тоді його легше мити і зберігати. Компанія KREDO робить свої самогонні апарати універсальними та повністю доповнюваними.

KREDO – першокласна якість, доведена роками експлуатації

Співробітники компанії KREDO відповідально та уважно підходять до вирішення поставлених завдань, тому оперативно підберуть потрібний самогонний апарат, враховуючи індивідуальні потреби клієнтів.

Особливу увагу компанія приділяє якості продукції, тому в каталозі інтернет-магазину KREDO представлені першокласні самогонні апарати. На установку для самогоноваріння та її комплектуючі компанія надає гарантію 3 роки та несе відповідальність за її надійність та безпеку.