Самогонний апарат KREDO – чистий продукт оптимальної міцності

30.04.2021

Самогон – ароматний міцний домашній напій із високим ступенем очищення від шкідливих домішок. Якщо він приготовлений у якісному самогонному апараті з відповідальним підходом до справи, то користь такого напою неодмінно перевищить шкоду, особливо в порівнянні з магазинним алкоголем.

Онлайн магазин самогонних апаратів KREDO вже багато років займається продажем самогонних апаратів, кубів для самогоноваріння та додаткових комплектуючих. На сайті представлений широкий асортимент пристроїв для самогоноваріння першокласної якості, за допомогою яких можна приготувати домашній алкоголь двох видів:

  •   дистилят;
  •   ректифікат.

Самогон чи спирт?

Залежно від того, який напій ви збираєтеся отримати, вибирається і вид самогонного апарату. Якщо стоїть завдання отримати традиційний самогон, то чудовим варіантом стане звичайний дистилятор.

Правильний дистилят обов'язково переганяється кілька разів. Після першої перегонки виходить спирт-сирець, який містить багато домішок. Від шкідливих речовин легко позбутися повторної перегонки, в результаті якої виходить алкоголь міцністю 89-93 відсотки.

Але, що робити, якщо крім дистиляту потрібно отримати чистий спирт? Компанія KREDO створює для таких цілей професійні самогонні апарати з колоною ректифікації. Цей пристрій працює за принципом ректифікації – максимального очищення дистиляту від домішок.

Завдяки такій установці на виході виходить найчистіший продукт – добірний спирт. Професійні ректифікатори використовуються у промислових масштабах для отримання алкоголю найвищої якості. Власник такого обладнання має можливість втілити творчий потенціал, створюючи елітні алкогольні напої різноманітних ароматів та смаків.

Інтернет-магазин KREDO – гарантія якості та демократичні ціни

Компанія KREDO використовує передові технології, модернізоване обладнання європейських стандартів для виготовлення якісних самогонних апаратів. Першокласна якість обладнання забезпечується завдяки:

  •   використання міцної харчової нержавіючої сталі;
  •   виготовлення надійних ручок для комфортної експлуатації обладнання;
  •   застосування висококласного аргонового зварювання;
  •   ідеальне шліфування всіх швів апарату;
  •   універсальному дну дистилятора, який можна встановлювати на різні печі: електричні, газові та індукційні.

Оформити покупку самогонного апарату в інтернет-магазині KREDO просто. Достатньо зателефонувати, і наші фахівці допоможуть грамотно сформувати замовлення самогонного апарату та його комплектуючих з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.