Правильна покупка самогонного апарату

27.10.2021

Самогоноваріння – для багатьох хобі, що дозволяє пригощати гостей смачними, нешкідливими та ексклюзивними спиртовмісними напоями. Щоб домашній алкоголь виходив якісним, важливо знати, як правильно самогонний апарат купити, на що звернутися увага при виборі.

Технологія самогоноваріння та види самогонних апаратів

Перш ніж розпочати пошуки агрегату для самогоноваріння, важливо зрозуміти принцип його роботи. Дистилят утворюється в процесі виділення парів спирту із залитої в куб та нагрітої браги. Спиртовмісні пари, проходячи шлях від бака по царзі в охолоджувач, конденсуються у вигляді спиртового продукту і відводяться до збірки готового напою.

Від застосовуваної технології перегону браги залежить вид апарату. Існує кілька категорій самогонних апаратів.

Дистилятори

Конструкція включає перегінний куб, змійовик та холодильник. Є найпростішою та недорогою версією самогонних апаратів, які швидко виробляють напій. Виробник Кредо пропонує купити дистилятор для самогоноваріння, який гарантовано переганяє міцні напої зі збереженням смакових особливостей сировини . За допомогою нових брендових дистиляторів виходять ідеальними віскі, коньяки, чача.

Самогонні апарати з сухопарником

Устаткування створене з проміжною частиною – сухопарником, розташованим між баком та холодильником. Його завдання полягає у вилученні шкідливих речовин, смол та олій з подальшим ароматизацією алкоголю.

Бражні колони

Це модернізовані класичні дистилятори із вбудованим дефлегматором. Елемент призначений для попереднього зниження температури рідини до її переходу в холодильник. Такий процес дозволяє раніше створеному конденсату пройти повторно процес перегону. Технологія самогоноваріння спрямована на отримання дуже чистих та міцних дистилятів до 93 градусів.

Ректифікатори

Складний самогонний апарат, розроблений для виготовлення напоїв міцністю 96 градусів. Колона ректифікатора може служити для повторного перегону, багатоступеневого очищення, ректифікації або використовувати як звичайний дистилятор.

Важливі фактори вибору самогонного апарату

3 питання, на які потрібно відповісти перед вибором дистилятора:

  1. Які напої готуватимуться? Від того, чи потрібне очищення, ароматизація, додавання смаку ягід залежить необхідність у ректифікаторі, сухопарнику чи дефлегмації.
  2. Скільки потрібно перегнати спирт? Від цього залежить обсяг бражного бака та кількість готової продукції після перегону. Наприклад, куб на 6 л дає 1 л самогону.
  3. На якій поверхні гріється бак? Моделі можуть бути призначені тільки для газової плити, або бути універсальними (на індукційній, електричній панелі, на газі).

Щоб придбати якісний, надійний та безпечний самогонний апарат, слід звернутися до магазин дистиляторів Кредо< /a>. Тут представлений широкий вибір моделей різної комплектації, з можливістю вибору елементів «під ключ». Товар сертифікований, надається гарантія 5 років.