Перший крок до якісного домашнього алкоголю – гарний самогонний апарат

16.08.2021

Домашній алкоголь за всіма параметрами відрізняється від того, що стоїть на прилавку магазину та відноситься до середнього сегменту. Дорогий та якісний алкогольний напій по кишені не кожному, тому єдиним виходом у такій ситуації залишається самостійне приготування спиртного. Для цього тільки необхідно купити самогонний апарат.

Як вибрати якісний самогонний апарат?

Багато новачків у сфері самогоноваріння не знають, як вибрати правильний апарат. Щоб купити дистилятор та інші комплектуючі саме ті, які ідеально підходять, слід виконати такі кроки:

  • Визначити, для яких напоїв використовуватиметься пристрій. Усі існуючі самогонні апарати на виході дають дистилят чи ректифікат. З дистиляту готують віскі, чачу, коньяк, кальвадос, грапу. Для виробництва таких напоїв можна придбати звичайний дистилятор. Для приготування горілки, настоянок, наливок та лікерів використовують ректифікат. В цьому випадку потрібна установка колони ректифікації.
  • Вирішити, який вид браги готуватиметься. Цукровий самогон можна переганяти будь-яким апаратом, проте під час роботи з густими фруктовими або зерновими брагами потрібно ретельно підбирати агрегат. Для перегонки суміші вперше краще використовувати апарат із пароводяним котлом, а для перегонки вдруге краще використовувати бражну колону.
  • Вибрати об'єм перегінного куба. При цьому потрібно враховувати, що для нормальної перегонки необхідно заповнювати бак лише на 75-80%. Саме тому не доцільно використовувати каструлі, об'ємом менш як п'ятнадцять або навіть двадцять літрів, адже в такому разі доведеться або готувати невелику кількість браги, або переганяти її двічі.

Додатково потрібно звернути увагу на такі нюанси:

  • товщина каструлі повинна бути 1-2 мм;
  • діаметр паропроводу повинен бути 10 мм і більше для безпеки;
  • прокладки слід вибирати з харчового силікону;
  • горло перегінного куба краще вибирати діаметром більше 10 см, т.к. менший розмір буде складно мити;
  • ідеальний для зберігання, догляду та транспортування апарат – розбірний.

Де купити обладнання для самогоноваріння?

Інтернет-магазин Кредо – це можливість купити все для самогоноваріння найкращої якості. У каталозі великий вибір доступних апаратів і необхідних комплектуючих, які зможуть задовольнити навіть найвибагливішого самогонника. При виникненні запитань телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті.