Найкращі самогонні апарати «Кредо»

09.11.2021

Бути впевненим у якості та безпеці алкоголю можна тільки якщо приготувати його самостійно. Для цього існує безліч рішень – дистиляторів, перегінних кубів та міні-спиртзаводів, що дозволяють створювати елітні спиртні напої.

Кредо – вітчизняний виробник самогонних апаратів, який постачає на ринок преміальне обладнання для самогоноваріння . У апаратах використовуються передові технології:

  • аргонне зварювання – створюються шви на баку, які з часом не протікають;
  • особливий сталевий сплав – харчова сталь запобігає появі неприємних запахів, не впливає на смакові якості дистиляту;
  •  запірні механізми та силіконові прокладки – створюється 100% герметичність, забезпечуючи необхідний тиск усередині перегінної ємності;
  • ущільнені стінки та товсте дно – така конструкція сприяє рівномірному нагріванню браги.

Усі самогонні агрегати оснащені системою очищення та фільтрації (фільтри Панченкова), тому демонструють високий ступінь видалення сивушних олій із сирцю.

Переваги продукції Кредо

У фірмовому магазині Кредо ви зможете дистилятор купити високої якості з гарантією 35 років та сертифікатами відповідності встановленим нормам. Апарати відрізняються компактністю, привабливим виглядом (відшліфована сталь), наявністю всіх необхідних деталей для самогоноваріння відразу після розпакування. Можуть використовуватись на всіх типах варильних поверхонь (індукційної, газової, електричної).

Самогонні апарати торгової марки мають компактні розміри, стійкі до корозії, зручні в зберіганні, мають тривалий термін служби. Крім легкого складання та експлуатації, всі серії дистиляторів можуть модернізуватися додатковими конструктивними елементами (декількома сухопарниками, ректифікаційною колоною).

Модельний ряд дистиляторів Кредо

Широкий модельний ряд самогонних апаратів представлений:

  • класичними спрощеними серіями з одним циклом перегону браги та отримання сирцю 40 градусів;
  • моделями для професіоналів з сухопарником для додаткового очищення  спирту та ароматизації алкоголю;
  • серіями з дефлегматором для видалення шкідливих хімічних речовин зі спиртовмісної продукції в процесі проходження кількох примусових циклів випаровування флегми та досягнення міцності напою до 96 градусів;
  • розмірною лінійкою з баком від 11 л до 44 л;
  • комплектацією вимірювальних приладів (термометр, спиртометр).

Серед великого асортименту новачкові важко розібратися у виборі та ухвалити правильне рішення. Консультанти магазину допоможуть купити самогонний апарат, нададуть повну інформацію про товар, дадуть кваліфіковану пораду.