Найкращі апарати для самогоноваріння в Україні – в інтернет-магазині KREDO

27.12.2021

Магазин дистиляторів Кредо пропонує якісне обладнання та комплектуючі для приготування домашніх алкогольної продукції за найкращою ціною. Асортименти онлайн-каталогу представлені високопродуктивними апаратами, з якими легко приготувати будь-який міцний напій! Ви зможете регулярно дивувати своїх рідних та близьких смачною та повністю безпечною дегустацією. 

Поспішайте купити дистилятор для професійного або аматорського самогоноваріння і вже зовсім скоро випробувати його на ділі!

Яке обладнання пропонує купити KREDO?

В інтернет-магазині величезний вибір самогонних апаратів, виготовлених із якісної, міцної та довговічної нержавіючої сталі. Тут купити самогонний апарат, з яким можна буде приготувати будь-який міцний напій, не складає жодного. праці. Все обладнання сертифіковане, готове для використання в домашніх умовах, має комплектацію. 

Крім цього, в інтернет-магазині KREDO можна придбати:

  • перегінні куби, що відрізняються за обсягом (від 16 до 44 літрів);
  • додаткові комплектуючі (діоптри, заглушки, дивертори, силіконові прокладки, колби, колони, муфти, термометри, охолоджувачі, ареометри, додаткові насадки, ТЕНи).

Все обладнання знаходиться на складі, тому завжди готове до відправки. Для придбання товару досить детально ознайомитися з асортиментом, далі додати необхідний апарат у віртуальний кошик та оформити заявку. Обладнання надсилається по всій Україні Новою поштою. В середньому це від 3 до 5 робочих днів. 

Чим обумовлена популярність інтернет-магазину KREDO?

KREDO – це компанія з бездоганною репутацією, першокласним обслуговуванням та лояльною ціновою політикою. Ми готові не лише надати хорошу апаратуру для самогоноваріння, а й надати допомогу у її виборі! Наші консультанти готові прийти на допомогу будь-якої хвилини!

Наше обладнання не має рівних, оскільки:

  • власне виробництво, з'єднане за допомогою аргонового зварювання;
  • є зручною конструкцією;
  • просте в експлуатації та обслуговуванні;
  • має бездоганні шви, добре відполіроване;
  • універсальне (підходить для нагрівання на газовому або електричному устаткуванні;
  • повністю безпечне (вся апаратура проходить ретельні випробування та контроль якості).

Хочете балувати себе лише якісною алкогольною продукцією? Ви звернулися за адресою. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити все потрібне для цього процесу! Устаткування для самогоноваріння повністю виправдовує вартість та технічні можливості. З ним ви можете регулярно експериментувати, створюючи міцні напої з будь-якої рецептури легко та просто. Телефонуйте нашим консультантам, якщо залишилися питання. Ми впевнені, що ви ніколи не пошкодуєте про свою покупку!