Лимонна настойка на самогоні

13.12.2021

Одним із популярних домашніх напоїв є лимонна настоянка, відома своїми смаковими якостями та багатим корисним складом. Скориставшись простим рецептом, ви зможете швидко приготувати оригінальне спиртне на святковий стіл. Щоб бути впевненими як алкоголь, рекомендуємо купити самогонний апарат для домашнього застосування та створювати дистилят самостійно .

Інгредієнти для настоянки

Для створення алкогольного напою знадобиться:

 • 5 середніх лимонів;
 • 0,5 л самогону;
 • 250 гр цукру;
 • 200 мл води.

Лимонна настойка не повинна мати стороннього присмаку та запаху. З цією метою краще купити перегінний куб з дефлегматором або використовувати самогон подвійного перегону на звичайному самогонному апараті .

Процес приготування

 1. Помити лимони, висушити кухонним рушником.
 2.  На одному лимоні очистити верхній шар шкірки (жовтий), залишаючи гірку білу шкірку. Для зручності можна скористатися овочечисткою.
 3.  Видавити сік із очищеного плоду.
 4. Змішати в ємності сік лимона, цукор, воду. Вміст поставити на варильну плиту, довести до кипіння, після чого варити на повільному вогні до 5 хвилин|мінути|, не припиняючи помішувати. Піну, що з'являється в процесі варіння, слід видаляти.
 5.  Видалити цедру з білою шкіркою у лимонів, що залишилися. М'якуш подрібнити ножем на невеликі шматочки.
 6. Взяти скляну тару (банку), влити сироп та самогон (для перегону використовувати цукрову брагу та дистилятор для самогоноваріння). До рідини додати нарізану м'якоть із цедрою.
 7. Щільно закрити банку кришкою і перемішати вміст шляхом струшування тари.
 8. Помістити напій на 4 дні у холодильник.
 9. Після витримки в холоді суміш слід процідити через марлю (скласти в 4 рази). Якщо є каламутність. Процес проціджування повторити за допомогою марлі з ватою.

Лімонна настоянка готова до дегустації!

Експериментуйте разом з магазином Кредо, де ви зможете самогонний апарат купити для будь-яких цілей.