Кредо – все для самогоноваріння

30.11.2021

Мати в будинку сучасний самогонний апарат – означає пити якісний алкоголь та пригощати унікальними авторськими шедеврами гостей. Ринок наповнений різними модифікаціями агрегатів, що відрізняються матеріалом, будовою, дизайном, розмірами та функціоналом. Найкращі самогонні апарати купити в Україні пропонує виробник Кредо. У пристроях поєднуються новітні розробки, враховані всі правила перегону та очищення дистиляту.

Самогоноваріння в домашніх умовах дозволяє:

  • зменшити витрати на купівлю дорогого елітного напою;
  • уникнути підробок, вживання яких може позначитися на здоров'ї;
  • експериментувати, виготовляти наливки, настоянки, горілку, лікер, ром, віскі та інші частування.

Дистилятори відрізняються компактними розмірами, розбірним типом конструкції, легкістю у догляді та невибагливістю у зберіганні.

Вибір самогонних апаратів

Від того, які спиртові напої ви хочете готувати, безпосередньо залежить тип самогонного апарату.

Простий дистилятор

Пристрій має мінімальний набір деталей (бражна ємність, змійовик). Принцип перегонки полягає у підігріві сусла до температури +78-80о С, при якій утворюється пара з вмістом спирту. Переміщаючись вгору до змійовика, пари охолоджуються, конденсуються, а відокремлений від водя сирець стікає у приймальну ємність.

Перш ніж купити перегонний куб, необхідно визначити спосіб охолодження: підключення до проточної води або ручна заміна води у баку. Перший варіант підходить для перегону в квартирі або будинку із централізованим водопостачанням, а другий – для дачі.

Сухопарник

Завданням сухопарника є відбір шкідливих та токсичних компонентів із пари спирту. У відділенні сухопарника затримуються ацетон, кислоти, сивушні олії, канцерогени, тому готовий продукт має добрий ступінь очищення.

Додатковою функцією сухопарника є ароматизація. Поміщені до нього трави, фрукти, ягоди віддають свій аромат напою.

Царга

Довгана царгова колона призначена для багатоступеневого очищення спирту. Проходячи кілька разів процес конденсації, із спирту максимально випаровується вода. Результат – готовий спирт міцніший і чистіший. Чим вище царга, тим вищий рівень зміцнення рідини.

Дефлегматор

Допоміжний охолоджувач пропускає нагрітий спирт та легкі фракції в основний холодильник, а важкі компоненти охолоджує у попередній камері. Таким чином, важкі фракції знову спускаються у перегінну ємність у вигляді флегми і проходять додаткову перегонку.

Ректифікатор

Колона для ректифікації здійснює поділ спиртовмісних пар на фракції та їх циклічну конденсацію. На виході рідина має максимальну міцність 96-97%. Ректифікаційна колона є найдосконалішим самогонним апаратом, а самогоноваріння в ньому наближено до лабораторного.

Все, що потрібно для самогоноваріння – в одному місці

В асортименті магазину Кредо є все для самогоноваріння: перегонні куби класичного та «преміум» складу, вимірювальні прилади, допоміжні комплектуючі, фільтри, дивертори, діоптри, заглушки. Під час замовлення модель дистилятора постачається «під ключ».