KREDO – самогонний апарат для тих, хто піклується про якість алкоголю, що споживається.

15.05.2021

Домашній алкоголь завжди мав попит серед любителів «міцних» напоїв. Головною перевагою самогонного апарату є повний контроль якості самогону, його міцності, чистоти, смакової насиченості. Завдяки такому обладнанню можна втілити безліч творчих ідей, створивши унікальну настоянку, наливку або інший міцний напій.

Сьогодні на ринку представлено величезну кількість самогонних апаратів різної конструкції. Компанія KREDO пропонує купити самогонний апарат, перегінні куби, все для самогоноваріння за доступною ціною.

KREDO – максимальна безпека обладнання для самогоноваріння

Компанія KREDO виготовляє самогонні апарати першокласної якості у власному цеху. Ми використовуємо лише сучасне обладнання, верстати, матеріали, застосовуємо передові технології, постійно вдосконалюємо навички майстрів для того, щоб випустити у продаж абсолютно безпечний апарат високої продуктивності.

Самогонні апарати KREDO – це:

  •   якісний алкоголь після першої перегонки міцністю до 96 градусів;
  •   нові конструкції апаратів, що дозволяють правильно охолоджувати пари, що проходять, і відсівати непотрібні фракції домішок;
  •   харчова нержавіюча сталь найвищої якості, яка прослужить до 100 років;
  •   компактність та герметичність обладнання;
  •   простота складання та зручна експлуатація;
  •   гарантія від виробника.

Висококваліфіковані фахівці компанії уважно вислуховують потреби та побажання клієнтів, завдяки чому знаходять оптимальний варіант самогонного апарату залежно від цілей використання, втілюваних ідей та бюджету.

Як замовити самогонний апарат в інтернет-магазині KREDO?

Куплення самогонного апарату у KREDO – це проста процедура. Достатньо зателефонувати, вказаному на офіційному сайті компанії та фахівці ефективно вирішать поставлене завдання.

Доставка товару здійснюється за всіма населеними пунктами України. KREDO тісно співпрацює з компанією Нова пошта, яка гарантує надійність та оперативність доставки, комфортне отримання та оплату. За індивідуальним бажанням клієнта ми співпрацюємо з іншими транспортними компаніями, що працюють на ринку України.

Оплата товару можлива як під час отримання товару (накладений платіж) у пункті видачі транспортної компанії, так і 100% передоплата на банківську картку KREDO після оформлення замовлення. Оформлений товар компанія відправляє щодня з понеділка до суботи.

Купуючи самогонні апарати будь-якого обсягу, компанія KREDO пропонує клієнтам безкоштовну доставку протягом 7 робочих днів.