Кредо - найкращі самогонні апарати на ринку України

23.11.2021

Самогоноваріння дозволяє в домашніх умовах отримувати спиртові напої бажаної міцності, смаку, аромату. Багато покупців цікавить, де і який самогонний апарат купити, щоб він служив довго і дозволяв виготовляти високоякісний алкоголь .

На увагу гурманів і новачків заслуговує марка Кредо. Діяльність вітчизняного виробника орієнтована випуск преміальних самогонних апаратів, здатних полегшити процес перегону і підвищити якість готового напою. Для досягнення високих цілей виробник застосовує нові розробки:

  • покращений сталевий сплав AISI 304, який не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові особливості дистиляту;
  • розбірну колонну конструкцію для легкого догляду за виробом;
  • аргонове зварювання для підвищення міцності куба та виключення розриву ємності при надмірному тиску;
  • силіконові прокладки, що створюють у місцях з'єднань абсолютну герметичність (не пересихають згодом, інертні до кислот та спирту);
  • потовщене дно, завдяки якому брага не пригорає навіть на потужному джерелі нагріву.

Виробник Кредо є одним із небагатьох, хто пропонує купити дистилятор в Україні з наданням сертифікатів та офіційної гарантії 5 років на самогонні апарати. Пристрої обладнані всіма необхідними вимірювальними приладами (термометр, спиртометр), краном для голки для регулювання швидкості процесу перегону, скидним клапаном при надлишку тиску.

Асортимент самогонних апаратів Кредо

Вимогливому покупцеві магазин дистиляторів Кредо зможе запропонувати колекції самогонних апаратів:

  • класика: перегінний куб та змійовик (невисока фортеця, для очищення потрібний подвійний перегін);
  • бражні колони з встановленим дефлегматором (спирт підвищеної міцності, є аромат, але видаляються шкідливі компоненти);
  • самогонні апарати із сухопарником (є можливість ароматизувати напій, наприклад, зернами кави, спеціями, фруктами, травами);
  • ректифікатори (спирт до 96% з найвищим ступенем очищення).

Окрім широкого вибору моделей самогонних апаратів, у продажу є повний спектр комплектуючих для модернізації наявного агрегату. Магазин приймає замовлення на виготовлення компонентів дистилятора за вимірами клієнта.

Сервіс магазину Кредо

Дистилятори високої якості за прийнятною ціною можна придбати у Кредо. Консультації експертів телефоном допомагають швидко визначитися з вибором варіанта самогонного апарату. Нові розробки та новинки дозволяють у будь-який момент покращити наявний агрегат. Постійна наявність товару на складі відбивається на швидких продажах замовленого дистилятора, а оперативна доставка в будь-яку точку країни не змусить чекати на товар.