Як вибрати місце для перегонки самогону?

25.08.2021

Будь-який самогонний апарат досить громіздкий, проте для деяких моделей потрібно обладнати окреме місце в приміщенні з високими стелями. Саме тому слід тверезо розраховувати на наявні умови, щоб потім не шкодувати про витрачені гроші на дорогий пристрій, адже ціна на самогонний апарат з додатковими елементами не може бути низькою.

Умови експлуатації самогонного апарату

Перш ніж звернути увагу на дистилятори для самогоноваріння, слід вибрати приміщення, де буде відбуватиметься процес перегонки. У цьому випадку слід звернути увагу на такі нюанси:

  • Наявність проточної води. Для охолодження парів, які утворюються від нагрівання браги, потрібне обладнання блоку охолодження. Для постійного охолодження найчастіше використовують проточну воду, тому процес перегонки потрібно здійснювати у безпосередній близькості від крана. У домашніх умовах це може бути кухня або ванна. Якщо вода надходить з перебоями або водопроводу взагалі немає, слід використовувати апарат з непроточним охолодженням.
  • Вигляд джерела нагрівання. Для нагрівання будь-яких перегінних кубів підходять і газові та електричні плити. Однак за наявності індукційної плити необхідно підібрати апарат із відповідним дном каструлі. Це в тому випадку, якщо всі роботи будуть проходити на кухні з витяжкою та раніше обладнаною варильною поверхнею з індукцією. При перегонці браги на дачі чи іншому місці, джерело нагріву можна вибрати будь-який. Найголовніше, щоб прилад був із достатньою потужністю.
  • Розташування джерела нагрівання. Вибираючи самогонний апарат, потрібно становити розміри місця, де він стоятиме. Наприклад, на кухонній стаціонарній плиті громіздкі бражні колони поміщаються важко або взагалі не заходять по висоті, упираючись у витяжку або стелю. Ректифікатори взагалі через це не використовують у кухонному просторі. У таких випадках можна придбати потужні переносні плитки окремо.

Інтернет-магазин Кредо – №1 постачальник самогонних апаратів

Якщо ви хочете купити самогонний куб та комплектуючі до нього, інтернет-магазин Кредо пропонує широкий вибір якісних апаратів. Головні переваги компанії:

  • доступні ціни;
  • висока якість товару;
  • доставка по всій Україні;
  • зручні способи оплати.

Замовити самогонний апарат у Кредо можна за телефоном. Кваліфіковані співробітники допоможуть вибрати відповідну модель за параметрами приміщення для самогоноваріння, які потрібно вказати під час замовлення.