Як правильно вибрати дистилятор для самогоноваріння?

13.09.2021

Приготування алкоголю в домашніх умовах – найкращий вибір для тих, хто прагне пити лише якісні напої. Правильний вибір моделі залежить від багатьох факторів, у яких експлуатуватиметься пристрій. В деяких випадках необхідний складний агрегат для отримання хорошого напою, в інших - дистилятор для самогону може бути досить простим.

Які самогонні апарати існують?

Для домашнього користування можна використовувати такі дистилятори:

  • Побутові моделі. Це дуже прості конструкції, які відрізняються невеликим об'ємом та доступною вартістю. Для домашнього користування такі моделі підходять найбільше. Якщо виконати подвійну перегонку, на виході виходить алкоголь прийнятної якості.
  • Моделі із сухопарником. Завдяки цьому пристрою відбувається максимальне очищення алкоголю. Напій не відчуває неприємних сивушні нотки. Додатково можна ароматизувати міцний напій, додавши до сухопарника трави або цитрусові. При перегонці їх ефірні олії вберуться в самогон і додадуть йому неймовірного смаку.
  • Моделі з колонами ректифікації. Приєднання до самогонного апарату колон дозволяє отримати напій дуже високої міцності. За потреби можна досягти фортеці до 90 градусів.

При виборі самогонного апарату, в тому числі, слід врахувати такі фактори:

  • Комплектація – необхідно, щоб усі деталі для роботи агрегату були на місці.
  • Матеріал – для отримання якісного напою перегонний куб має бути виготовлений із харчового матеріалу. Наприклад, це може бути нержавіюча сталь або мідь.
  • Обсяг каструлі – необхідно враховувати, що її не можна заповнювати повністю. Тому, якщо планується серйозна заготівля спиртного, то перегінний куб має бути не меншим за двадцять літрів.
  • Додаткове оснащення – краще вибирати розбірні моделі, які за потреби можна оснастити додатковими елементами для посилення конструкції. Також до розбірних агрегатів досить просто доглядати і мити після використання.

Де купити дистилятор з доставкою?

Якщо ви хочете купити самогонний апарат в Україні, інтернет-магазин Кредо допоможе зробити найкращий вибір . Широкий асортимент товару від виробника, доступні ціни та доставка перевізниками до будь-якого міста країни – це наші головні переваги.

З дистиляторами від Кредо можна отримати ідеально очищений алкогольний напій потрібної міцності. Для замовлення зателефонуйте та вкажіть необхідні параметри агрегату.