Якісні товари для самогоноваріння – в інтернет-магазині KREDO

27.01.2022

Хочете мати вдома завжди якісний алкоголь домашнього виробництва для найдорожчих гостей? Вам знадобиться самогонний апарат купити. Найкраще рішення - звернутися за покупкою в інтернет-магазин KREDO. 

Онлайн-вітрина представлена високопродуктивними пристроями, необхідними розхідниками та додатковими комплектуючими. Ціна виправдовує якість, все потрібне завжди є, є доставка по Україні. Завдяки придбаним апаратам для самогоноваріння, ви зможете приготувати практично будь-який напій, здивувати друзів та повторити багато рецептур. Готовий алкоголь повністю безпечний, натуральний, має приємний смак і без сторонніх запахів.

Інтернет-магазин KREDO – широкий асортимент та доступні ціни

KREDO пропонує своїм потенційним споживачам апаратуру власного виробництва. Все обладнання виготовлене з високоякісної нержавіючої сталі, яка є абсолютно безпечною для використання в харчових цілях. 

Магазин дистиляторів Кредо – це великий досвід виробництва, продажу обладнання для   самогоноваріння та безліч задоволених покупців. Наше обладнання відрізняється комплектацією, але повністю готове до використання у домашніх умовах. У нас можна придбати:

  • самогонні апарати;
  • перегінні куби;
  • дистилятори;
  • окремі комплектуючі (діоптри, заглушки, дивертори, силіконові прокладки, колби, колони, муфти, термометри, охолоджувачі, ареометри, додаткові насадки, ТЕНи.)

Обладнання відрізняється обсягом, є можливість купити дистилятор в Україні, обсягом від 16 до 44 літрів. Продукція представлена в каталозі, завжди в наявності на складі. Саме тому замовлений та оплачений товар відправляється одразу після підтвердження заявки. Обладнання надсилається поштовою службою Нова Пошта. Термін доставки від 3 до 5 днів.

Переваги співпраці з компанією KREDO

З кожним днем аудиторія постійних клієнтів та задоволених споживачів збільшується. Нас обирають і нам довіряють із багатьох причин:

  • якісна апаратура для самогоноваріння в домашніх умовах від виробника;
  • лояльна цінова політика;
  • міцність швів за рахунок застосування аргонового зварювання, бездоганне їх шліфування та полірування;
  • обладнання підходить для використання на будь-якому пристрої, що обігрівається (газове, електричне, індукційне);
  • всі товари прості в експлуатації, обслуговуванні та використанні.

У разі виникнення питань чи складнощів у виборі, можна звернутися до наших консультантів. 

Вся продукція, представлена на сайті, сертифікована, має зручну конструкцію, оснащена переносними ручками. Перед надходженням у продаж кожен товар проходить багаторівневе тестування якості, що гарантує довголітній термін безперервного функціонування. Звертайтесь до нашої компанії, вас порадує не лише представлений асортимент товарів, а й рівень обслуговування, ви отримаєте від співпраці лише позитивні емоції!