Якісні самогонні апарати - домашній алкоголь своїми руками

04.11.2021

Бажання пити якісний алкоголь не здійсниться, якщо напої придбано у супермаркеті. Справжнім гурманам слід купити перегінний куб для приготування смачної та нешкідливої спиртовмісної продукції. Устаткування для самогоноваріння марки Кредо – ідеальне поєднання надійності, безпеки та доступної ціни.

Кращі характеристики самогонних апаратів

Кредо – провідний виробник дистиляторів, орієнтований на вимоги клієнтів. Власна виробнича лінія компанії оснащена автоматизованим контролем якості, новими технологіями аргонового зварювання та шліфування. Моделі самогонних апаратів відрізняються перевагами:

  •  потовщене дно та товсті стінки, завдяки чому відбувається рівномірне прогрівання браги;
  •  наявність ущільнювальних гумок, що забезпечують 100% герметичність з'єднань;
  •  харчова сталь запобігає утворенню іржі, появі небажаних запахів;
  • високий змійовик, продумана конструкція холодильника, вбудований фільтр Панченкова допомагають в ефективному очищенні дистиляту від шкідливих домішок;
  • комплектація термометром та спиртометром забезпечують безперервний контроль над технологією перегону.

Всі самогонні апарати проходять попередню діагностику та тестування тиском. Клапан скидання тиску, герметичні шви унеможливлюють розрив і течі куба для браги. Устаткування для самогоноваріння підходить для всіх типів варильних поверхонь.

Функціональні можливості самогонних апаратів

Конструкції апаратів для приготування алкогольних напоїв відрізняються між собою. Вирізняють кілька типів перегінних кубів:

1.       З перегінним кубом та колоною

Дистилятор передбачає один цикл перегону браги (після випаровування спирту сирець надходить до збірки). Результат – продукт міцністю 40 градусів, насичений ароматом та смаком сировини, з якої приготовлена брага.

2.       З сухопарником

Сухопарники призначені для очищення спирту від різних хімічних елементів. Чим їх більше, тим чистішим буде алкоголь. Розбірний вид сухопарника дозволяє класти трави, зерна кави, фрукти для насичення смаку та ароматизації.

3.       З ректифікатором

Ректифікаційна колона перетворює дистилятор на міні-спиртзавод. Конструкція спрямована на багаторазове очищення. Завдяки кільком циклам перегону дистилят виходить міцним 90-96 градусів.

4.       Із примусовою дефлегмацією

Випарування рідини, що містить спирт, примусово повертаються в холодильник, розташований у паропроводі. Така технологія спрямована на отримання флегми, яка потрапляє в куб, насичується гарячими парами та повторно проходить процес утворення дистиляту. Перевага такого пристрою самогонного апарату – на виході виходить продукція з високим ступенем очищення, але із збереженням аромату, міцністю 96 градусів.

У магазині Кредо можна знайти все для самогоноваріння: різні модифікації самогонних апаратів, комплектуючі, елементи для модернізації перегонного куба. Професійні консультації менеджерів допоможуть підібрати відповідну модель дистилятора відповідно до вимог покупця.