Якісне обладнання для самогоноваріння європейської якості – в інтернет-магазині KREDO

04.02.2022

Купити вітчизняний самогонний апарат в Україні за доступною ціною – реальна пропозиція від компанії KREDO . Завдяки устаткуванню, придбаному у нас, ви зможете приготувати в домашніх умовах практично будь-який алкогольний напій. Фінансові вкладення та зусилля мінімальні. Домашній алкоголь абсолютно безпечний, смачний і обходиться у рази дешевше. Звертайтесь! З нашою допомогою вам вдасться стати справжнім сомельє!

Переваги придбання перегінного куба в KREDO

KREDO – це компанія, яка не тільки продає, а й виробляє обладнання та комплектуючі для забезпечення процесу самогоноваріння. 

Сучасний самогонний апарат компактних розмірів, простий в експлуатації та обслуговуванні, доступний за ціною. Подібне придбання дозволяє захистити себе та гостей від неякісних міцних напоїв, якими наповнюються прилавки магазинів. Мати в особистому розпорядженні дистилятор у Харкові – це безліч вигод, серед яких:

  • економія на купівлі магазинів сумнівного походження;
  • гарантія безпеки напоїв, приготовлених власноруч;
  • можливість повторити багато популярних рецептур, готувати як популярні, так і вишукані напої.

Самогонні апарати, перегонні куби та дистилятори, представлені у віртуальному каталозі, дозволяють переганяти чистий спирт, використовуючи при цьому різноманітну сировину. Після отримання спирту можна використовувати його для приготування наливок, коньяку, рому, додаючи додаткові інгредієнти. Рецепти смачних та перевірених складів можна переглянути на нашому сайті у відповідному розділі. 

Вигоди співпраці з інтернет-магазином KREDO

KREDO – величезний досвід виробництва та продажу самогонного обладнання за доступною ціною. Представлені у віртуальному каталозі апарати, що виробляються з нержавіючої сталі, яка не містить і не виділяє токсичних речовин, тому підходить для використання у харчовій галузі. Устаткування невеликих розмірів, практичне, відрізняється невибагливістю до догляду. Матеріал не деформується, служить довгі роки.

В інтернет-магазині KREDO можнакупити перегінний куб, самогонні апарати та дистилятори, а також все необхідне для них. У разі виникнення труднощів у виборі чи додаткових питань, можна зателефонувати нашим консультантам. Асортимент он-лайн вітрини постійно поповнюється, а також:

  • товар завжди в наявності на складі;
  • вся продукція повністю справна, відповідає описаним характеристикам;
  • відправляється відразу після оформлення заявки та підтвердження замовлення;
  • безпечний у використанні.

Знайомтеся з асортиментом та скоріше оформляйте замовлення! Купівля апарату для самогоноваріння у нас – правильне рішення! Ми забезпечимо доставку Новою поштою за кілька днів!