Інтернет-магазин KREDO: кращі товари для самогоноваріння в Україні.

28.09.2021

Якщо вам знадобився самогонний апарат, купити його за лояльною ціною з гарантією ви можете в інтернет -магазині KREDO. Тут представлений великий асортимент товарів для професійного та аматорського самогоноваріння. З якісним оснащенням ви зможете дивувати близьких та друзів найсмачнішим, найрізноманітнішим, унікальним алкоголем, в якому будете повністю впевнені!

Асортимент інтернет-магазину KREDO

Компанія KREDO пропонує самогонні апарати власного виробництва, виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі харчового призначення. В однойменному інтернет магазині ви можете купити дистилятор повністю готовий до експлуатації з різною комплектацією, а також :

  • окремі перегінні куби об'ємом 16-44 літри;
  • різні комплектуючі для самогоноваріння - діоптри, заглушки, дивертори, силіконові прокладки, колби, колони, муфти, термометри, охолоджувачі, ареометри, додаткові насадки, ТЕНи.

Вся продукція постійно в наявності на складі, завдяки чому вам не доведеться довго чекати на свою посилку. Товари відправляються до різних міст України Новою поштою відразу після оформлення та підтвердження замовлення. Тривалість доставки залежить від перевізника та варіюється в межах 3-5 днів.

Чому вибирають KREDO?

Компанія KREDO завоювала стабільно позитивну репутацію завдяки сумлінному ставленню до виробництва та лояльній ціновій політиці. Кожен клієнт отримує персональне обслуговування та цінні консультації щодо вибору/експлуатації самогонних апаратів (за потреби). Продукцію KREDO вибирають через:

  • застосування інноваційних технологій у виробництві;
  • висококласного аргонового зварювання;
  • бездоганного шліфування та фінішного полірування для естетичного вигляду;
  • повної комплектації «під ключ»;
  • зручної конструкції (самогонні апарати оснащені ручками для комфортного перенесення);
  • універсальності (дистилятори можна використовувати на газовому, електричному, індукційному нагріванні);
  • безпеки застосування (перед надходженням у продаж виробу тестуються та проходять багаторівневий контроль якості).

Вітчизняні дистилятори повністю відповідають заявленим характеристикам і перевершують усі очікування в процесі експлуатації. Звертайтесь в інтернет-магазин KREDO у будь-який зручний час! Ви точно залишитеся задоволені!