Харківський самогонний апарат Кредо – одні переваги

07.12.2021

Перегінний апарат відноситься до обов'язкового обладнання, без якого неможливо в домашніх умовах приготувати спирт . Агрегат потрібен як самогонникам-початківцям, так і професійним виробникам елітного домашнього алкоголю. Відмінність полягає лише в модифікаціях – новачкові підійде спрощена класична версія дистилятора, а фахівцю важлива багатофункціональність та наявність допоміжних комплектуючих.

Якщо вам важлива простота приготування алкогольних напоїв з максимальною безпекою та комфортом, тоді ваш вибір – Кредо. Харківський виробник відомий на всю Україну завдяки високій якості своїх агрегатів, надійності конструкцій та широкому вибору.

Особливості самогонних апаратів Кредо

 1. Великий асортимент. Залежно від того, який планується створювати алкоголь, можна куб перегонний купити тільки з царгою, із сухопарником, дефлегматором або ректифікаційною колоною.
 2. Якісна сталь. Всі вироби виготовляються із сплаву AISI 30, який інертний до олій, кислот, спирту, не іржавіє. Створений алкоголь у дистиляторах не має «металевого» запаху та післясмаку.
 3. Товщина стінок та дна. Потовщення призначене для рівномірного нагрівання сусла всередині ємності. Навіть за наявності важких і великих фракцій у суслі, брага не пригорає на дно.
 4. Аргонова зварювання. Зварні шви виконані аргоном, тому підвищений тиск у посудині не призводить до течії ємності. Шліфування всіх оброблених місць дозволяє самогонному апарату мати бездоганний вигляд та полірований блиск.
 5. Комплектація. У складання входять ємності, з'єднувальні шланги, колони, відводи, клапан скидання тиску, ручки для перенесення, вимірювальні прилади (спиртометр, термометр).

Всі дистилятори проходять перевірку тиском, багаторівневий контроль якості, про що свідчить сертифікація, що надається покупцю.  Весь модельний ряд адаптований для експлуатації на індукційних панелях, газових або електричних печах.

Виняткова чистота спирту

Спирт без сивушних олій, канцерогенів, кислот, ацетону – гарантовано безпечний для вживання продукт. Щоб досягти найкращої фільтрації сирцю від шкідливих домішок, виробник використовує в колекціях самогонних апаратів фільтри Панченкова. Дротова нержавіюча насадка трохи сповільнює процес перегонки, але дозволяє отримувати алкоголь у рази краще, ніж на звичайному самогонному апараті.

Покупка самогонного апарату з бонусами

Звернувшись до Кредо, магазин самогонних апаратів надасть вам повний сервіс:

 •  безкоштовну консультацію щодо підбору типу дистилятора;
 •  комплектацію «під ключ», а також можливість замовлення виготовлення комплектуючих для модернізації самогонного апарату;
 •  швидке оформлення замовлення;
 •  відправлення товару в день покупки;
 •  книгу рецептів у подарунок;
 •  інструкцію зі збирання та експлуатації.

До комплекту дистилятора входить все, щоб можна було розпакувати і відразу приступити до самогоноваріння.