Дистилятори для самогоноваріння від компанії KREDO – європейська якість за доступну ціну.

04.10.2021

Дистилятори для самогоноваріння забезпечують вас якісною алкогольною продукцією, яку ви зможете приготувати власноруч, вклавши в неї частинку душі. Насолоджуватися міцними крафтовими напоями набагато приємніше, ніж сумнівним магазинним алкоголем. Якщо мрієте спробувати себе у ролі справжнього майстра самогоноваріння, замовляйте самогонний апарат в інтернет-магазині KREDO!

Чому варто купити самогонний апарат?

Власний самогонний апарат – це не розкіш, а скоріше необхідність у цей час. У магазинах багато підробок, а ціна якісного алкоголю не для всіх доступна. Отруєння сурогатом вкрай небезпечно і нерідко призводить до смерті. Особисті самогонні апарати вирішують відразу кілька проблем:

  • дозволяють заощадити на покупці якісного алкоголю;
  • гарантують безпеку алкогольної продукції;
  • дають можливість виявляти фантазію та розкривати творчий потенціал, готуючи екзотичні напої – текілу, наливки, ром, віскі.

За допомогою потужного та продуктивного самогонного апарату ви зможете отримати найчистіший спирт із будь-якої сировини. Надалі продукт можна ушляхетнити, додавши додаткові інгредієнти або настоявши його в дубовій бочці. 

Існує безліч рецептів домашнього алкоголю. І з дистиляторами KREDO ви можете спробувати будь-які лікери, наливки, настоянки, ні в чому не відмовляючи. 

Переваги інтернет-магазину KREDO

Компанія KREDO займається продажем самогонних апаратів власного виробництва. Дистилятори виготовляються із харчової нержавіючої сталі, абсолютно нетоксичної та довговічної. Цей матеріал слугує багато років без втрати початкових властивостей. 

Фірмові самогонні апарати не тільки дуже практичні, а й естетично виглядають. Вони не привертають зайву увагу і гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр.

В інтернет-магазині компанії KREDO ви можете придбати вже готовий до експлуатації апарат у повній комплектації, або окремо < strong>купити перегінний куб і комплектуючі до нього. За потреби консультанти порекомендують оптимальне рішення з урахуванням ваших побажань. Інтернет-магазин Кредо гарантує:

  • справність та відповідність обладнання заявленим характеристикам;
  • постійна наявність товарів на складі;
  • оперативне відправлення замовлення після підтвердження;
  • безпека застосування представленого обладнання.

Забезпечимо доставку до будь-якої точки України надійним перевізником – Новою поштою!