Дистилятори для домашнього самогоноваріння

18.11.2021

Приготування алкогольних напоїв у домашніх умовах є хобі багатьох сімей. Популярність самогоноваріння пояснюється низькою якістю алкоголю на прилавках магазинів та бажанням дивувати гостей унікальними частуваннями. Незалежно від мети потрібен сучасний дистилятор.

Що потрібно знати про дистиляти?

Для новачків пошук відповідного апарата може бути скрутним. Перед покупкою важливо знати, з якого матеріалу вибрати пристрій. Нержавіюча сталь має високу міцність, невибаглива у догляді, не окислюється, не боїться механічних пошкоджень, підходить для створення міцного спирту. Мідні аламбики здатні усунути будь-який неприємний присмак за рахунок адсорбції оксидів сірки, що дає можливість виробляти вдома коньяк, віскі, кальвадос. За своєю перевагою - високою теплопровідністю, мідь чутлива до ударів, потребує дуже дбайливого використання і потребує ретельного чищення.

На вибір впливає джерело нагрівання. Не всі моделі самогонних апаратів можуть встановлюватись на газовій плиті. Багато колекцій дистиляторів заборонено застосовувати на індукційних плитах. Також потрібно визначитися з об'ємом апарата. Куб може бути на 16, 22, 28, 44 і більше літрів. Наприклад, куб на 12 л заповнюється брагою до 9 л і дає на виході до 2 л сирцю міцністю до 50%.

Фільтрація – найважливіший етап самогоноваріння

Один із показників якості дистиляторів – ефективна система фільтрації спирту. Перегінні куби марки Кредо оснащені кількома видами очищення:

  1.  Фільтр Панченкова (спеціальні насадки у вертикальній царзі, що видаляють шкідливі домішки зі спиртовмісних пар).
  2.  Конденсація в холодильнику.
  3.  Повітряна дефлегмація в сухопарнику.
  4.  Примусова дефлегмація у зворотному холодильнику.

Многоетапне очищення дозволяє отримувати сирець без смакових похибок та залишкового післясмаку. Особливого значення така фільтрація має при перегоні браги на фруктах, злаках чи овочах. Готовий продукт після стадій очищення не містить домішок, які можуть спричинити отруєння або вплинути на погіршення здоров'я.

Де придбати якісний дистилятор?

Кредо – виробник міцних, довговічних та надійних агрегатів для самогоноваріння. У лінійку продукції входять дистилятори різних модифікацій: від класичної версії «Економ» для перегону сирцю до «Преміум» класу, призначеного для створення елітних напоїв. Надання сертифікатів, гарантії виробника свідчить про високу якість виробів.

Орієнтований на клієнта сервіс дозволяє на однаково вигідних умовах купити самогонний апарат у Харкові, Києві, Одесі чи іншому місті країни. Постачання замовлення здійснюється в повній комплектації негайно після оформлення заявки. При складнощі вибору підібрати варіант самогонного апарату допомагає кваліфікований консультант.