Складання дистиляторів KREDO серії ЕКСПРЕС з сухопарником

27.07.2021

Сухопарник дуже хороший при дистиляції фруктових браг, коли смак вихідної сировини потрібно зберегти в кінцевому продукті.

Сенс роботи сухопарника полягає у фізичному процесі дистиляції спиртової суміші.

Важкі фракції, які піднімаються разом зі спиртовими і після потрапляють у сухопарник, осідають у ньому і конденсуються, перетворюючись на рідину.

Це пов'язано з різною вагою фракцій. Більш легкі спиртові фракції йдуть в основний холодильник і вже там перетворюються на гарний самогон. Даний перегонний куб являє собою містку ємність, в яку заливають брагу, підготовлену для подальшої перегонки. Перегінний куб виготовляються з нержавіючої сталі, мають досить товсті стінки, які дозволяють швидко нагрівати сировину і в той же час уникати її пригорання. Від об'єму перегінного куба залежить кількість одержуваного в процесі дистиляції самогону. Пристрій самогонного апарату також має на увазі наявність термометра, без якого неможливо уявити процес контролю над температурним режимом нагрівання сировини. Також дистилятор оснащений спиртометром, що дозволяє контролювати міцність самогону. Незважаючи на свою простоту, самогонний апарат здатний регулювати безліч хімічних процесів, виробляючи високоякісний і безпечний напій в домашніх умовах, в результаті який з часом елітний віскі, коньяк або ром.