Бруснично-вишнева настоянка – феєрія ароматів та вишуканий післясмак

08.02.2022

Тандем брусниці та вишні ідеально підходить для приготування настоянок на спирті в домашніх умовах. Цінителі якісних міцних напоїв підносять смак ягід, їх користь і яскравий колір готового напою. Вони чудово пом'якшують спиртовий запах та своєрідний алкогольний смак. Настойка має солодкувато-кислий смак, з невеликою гіркуватістю, п'ється легко, навіть при великій міцності напою.

Які інгредієнти необхідні для приготування?

  • 3,5 кг брусниці;
  • 500 грн. вишні;
  • 2 л самогону;
  • 2 л цукрового сиропу;
  • лимонна кислота на смак або цедра 1 лимона.

Алгоритм приготування бруснично-вишневої настойки

  1. Ягоди перебрати, чисті та свіжі помістити у скляний сулій.
  2. Додати 2 л самогону.
  3. Наполягати місяць.
  4. Після цього отриману суміш процідити, додати цукровий сироп, лимонну кислоту або цедру лимона.

Бруснично-вишнева настоянка – один із найпопулярніших алкогольних напоїв, які готуються в домашніх умовах. Крім смаку та насиченого аромату ягід, у настоянці зберігаються всі корисні речовини – фітонциди, які називаються природними антибіотиками. Тому її вживають і з лікувальною метою, при серцево-судинних захворюваннях, хворобах печінки та травної системи. 

Мрієте навчитися готувати смачний, якісний, справжній домашній алкоголь? У такому випадку пропонуємо купити дистилятор. Прекрасний асортимент обладнання та додаткових комплектуючих завжди є в наявності. Ціни є абсолютно доступними. Багато цікавих рецептів міцних напоїв можна знайти на сайті. З нашою допомогою ви зможете стати професіоналом самогоноваріння, пригощати та радувати смачним алкоголем дорогих гостей.