Бехеровка в домашніх умовах

29.10.2021

Бехерівка – трав'яний настій, який можна приготувати в домашніх умовах із недорогих інгредієнтів. Наведена рецептура дозволяє створити істинно чеський напій, який за смаковими якостями важко відрізнити від оригіналу.

Закупівля продуктів

Для приготування алкоголю потрібно:

  • купити самогонний апарат, щоб отримати спирт-сирець (1,2 літра);< /li>
  • прянощі (гвоздика 20 шт, кориця 5 г, кардамон 1 г, запашний перець 10 гір, аніс 2 г);
  • апельсини;
  • воду очищену 300 мл;
  • цукор 150 р.

Для максимальної віддачі аромату в рідину рекомендується вибрати трубчасту корицю, насіння анісу, кардамон у коробочці.

Заготівля спирту

Для бехеровки підійде сирець 96 градусів, попередньо розведений водою до 55 градусів. Горілка зі магазину зіпсує готовий продукт! Щоб виробляти якісний міцний дистилят, краще купити перегінний куб з ректифікатором. Ректифікований спирт не повинен бути ароматизованим, тому ідеально готувати його за класичним рецептом із цукру.

Приготування бехерування

  1. Всі спеції помістити в ємність для браги та залити готовим сирцем, для якого використовувався домашній дистилятор для самогоноваріння< /strong>.
  2. Посуд із настойкою щільно закрити кришкою та помістити в темне, сухе місце, бажано біля радіатора опалення (в зимовий період).
  3. Витримати до повної екстракції 7 днів. Періодично ємність потрібно турбувати (струшувати, нахиляти).
  4. Після закінчення тижня рідину відфільтрувати (показник готовності – яскравий запах та смак). Для цього підійде марля, складена у кілька шарів.
  5. Зварити сироп з 150 мл води і 150 г цукру на слабкому вогні, безперервно помішуючи і видаляючи піну, що з'являється. Довести кілька разів до кипіння та остудити.

З'єднання спирту та сиропу

У чисту каструлю перелити сироп, після чого додати в нього настояний на прянощах спирт і влити 150 мл води, що залишилися. Суміш перемішати та залишити готовий напій на кілька днів для поєднання смаку. Створена за цим рецептом бехеровка може вживатись у чистому вигляді, додаватись у чай чи смакувати у коктейлі зі Швепсом.

Щоб готувати бехеровку та інший елітний алкоголь удома, найкраще рішення - самогонний апарат купити марки Кредо.