Умови угоди

Ради вітати Вас на сайті інтернет-магазину KREDO! Перш ніж використовувати ресурс, уважно ознайомтеся з умовами, наведеними нижче. Перебування, перегляд сторінок сайту, а також інших матеріалів означає, що Ви повністю погоджуєтесь з цими умовами і беззастережно їх приймаєте. У разі Вашої часткової або повної незгоди із зазначеними у розділі правилами використання сайту, його сервісів та матеріалів – заборонено.

Права інтелектуальної власності на матеріали сайту

Весь контент, аудіо та/або відео записи, а також інші матеріали, розміщені на сайті компанії KREDO, є інтелектуальною власністю його власників і захищені авторським правом. Усі права на назви брендів та торгові марки, які використані або вказані у матеріалах сайту, належать їх відповідним власникам.

Кожен відвідувач або зареєстрований користувач може переглядати та використовувати матеріали, надані на сайті лише з метою некомерційного особистого використання, яке не суперечить цим умовам. Будь-яке копіювання, перевидання або використання будь-яким іншим способом має здійснюватися за попередньою згодою адміністрації сайту та за умови збереження відомостей про право інтелектуальної власності на матеріали.

Забороняється вносити будь-які зміни до матеріалів, розміщених на сайті, копіювати та перевидавати їх, демонструвати, розповсюджувати або використовувати іншим іншим способом як у громадських, так і комерційних цілях.

Відповідальність

Інформаційні матеріали, опис товарів, ціни, умови надання послуг, які публікуються на сайті, надаються «як є». З метою забезпечення повноти інформації, а також підтримки її актуальності, адміністрація сайту може змінювати матеріали в односторонньому порядку або видаляти неактуальний контент без попередження і в будь-який час.

Компанія KREDO не несе відповідальності за повноту або точність інформації, розміщеної на цьому ресурсі. Якщо на час перегляду інформація застаріла, адміністрація не зобов'язана її оновлювати. За результати використання матеріалів сайту, а також збитки внаслідок неможливості використання сайту, компанія KREDO відповідальності не несе.

Дані користувача

Залишаючи свої контактні дані Ви згодні отримувати e-mail та смс-розсилку від інтернет-магазину apparat-kredo.com.ua, а також фактом здійснення замовлення даєте згоду на отримання інформаційних та рекламних листівок, наклейок, вкладишів та інших матеріалів, направлених на адресу замовлення разом із товаром або окремо від нього. Як розсилку ви можете отримувати: новини, акції, спецпропозиції та рекламні пропозиції від нашого магазину. Якщо ви не хочете отримувати подібні розсилки, то ви зможете відписатися від них, перейшовши за посиланням в електронному листі або повідомивши про це по телефону, вказаному на сайті магазину.

Коментарі

Коментарі можуть залишати усі відвідувачі. Відповідальність за його зміст несе особа, яка публікує коментар. Таке повідомлення не може зачіпати питання моральності, містити наклеп, нецензурну лексику чи образи у бік авторів, користувачів, адміністрації сайту, фізичних та юридичних осіб чи організацій, дискримінувати за національною, расовою, статевою, етнічною, релігійною чи соціальною ознаками чи іншим чином порушувати законодавство . Усі такі коментарі будуть видалені без попередження. Адміністрація сайту може на свій розсуд і безоплатно використовувати інформацію, розміщену користувачами на даному ресурсі.

Ваше перебування на цьому сайті означає вашу повну згоду з Умовами використання сайту.