Самогонні апарати Кредо: особливості та переваги

Самогонні апарати Кредо: особливості та переваги

11.01.2024

Інтернет-магазин Кредо пропонує якісні самогонні апарати в Харкові з доставкою по Україні. Самогонне обладнання має переваги в технічних та експлуатаційних характеристиках більшості агрегатів, представлених на ринку.

Однією з головних переваг компанії є випуск широкого модельного ряду апаратів для виробництва самогона, їх модифікацій, розмірів. Лінійка комплектуючих дозволяє підібрати необхідні елементи для модернізації та розширення функціоналу самогонних апаратів.

Головні переваги самогонних апаратів

Розробка кожного самогонного апарата, ректифікатора, дистилятора ведеться на власному конструкторському бюро компанії. Спеціалісти використовують передові технології в виготовленні агрегатів, власні розробки та найкращі матеріали.

Їжа нержавіюча сталь

Самогонне обладнання з нержавіючої сталі:

  • хімічно нейтральне, не порушує органолептику готового продукту;
  • не потребує спеціального догляду та зберігання;
  • завдяки твердості сталі зберігає свою форму, витримує високий тиск всередині бака, не деформується під впливом ваги встановленої колони, холодильника.

Перед продажем всі самогонні апарати з нержавійки проходять випробування тиском.

Конструкція перегінного бака

В магазині Кредо можна замовити перегінний куб з високими показниками герметичності, надійності та довговічності. У конструкції присутні ребра жорсткості, що забезпечують підвищений коефіцієнт міцності. Аргонові шви, які пройшли чищення та шліфування, гарантують безпеку експлуатації обладнання, виключають розгерметизацію та витік бака в майбутньому.

Насадки Панченкова

Виготовлення домашнього спирту кріпкістю 80 градусів перетворюється в легку роботу, якщо в арсеналі самогонщика є дистилятор від Кредо. Самогонні апарати комплектуються насадкою Панченкова, яка сприяє якісній фільтрації спиртовмісних парів та зміцненню дистилляту.

Кредо - повна відповідальність за свою продукцію

Всі моделі самогонних апаратів є універсальними - можуть використовуватися як дистилятори або ректифікатори. Це дає можливість власникам виготовляти різні напої: водку, віскі, бренді, коньяк, ром, джин, настої. Магазин дистиляторів для самогона несе повну відповідальність за якість своєї продукції, що підтверджується 5-річною гарантією на усе обладнання.