Види перегінних кубів для самогонних апаратів

Види перегінних кубів для самогонних апаратів

28.12.2023

У виробництві домашньої горілки перегінний куб для дистилятора має вирішальне значення. Об'єм виконує роль випарного судна, де відбувається важливий процес перетворення браги в спиртовмісні пари.

Перегінні куби використовуються як бражна та варильна посудина. На етапах другого і наступних перегонок усередину куба поміщається сировина або самогон. Універсальні моделі з додатковою оснасткою можуть використовуватися для виробництва пива.

Як вибрати перегінний куб?

При покупці перегінних кубів важливе значення мають наступні характеристики:

  • об'єм;
  • кришка;
  • сливовий кран;
  • дно.

Від них буде залежати комфорт подальшої експлуатації всього самогонного апарату.

Об'єм куба

У каталозі інтернет-магазину Кредо представлений широкий модельний ряд кубів від 16 до 50 літрів. Підбираючи внутрішній об'єм, варто знати, що його заповнення можливе лише на 80% від його реального об'єму. У разі потреби самогонщики можуть скористатися спеціальним збільшувачем об'єму і підібрати для цих цілей додаткові комплектуючі для самогонного апарата (хомути, ущільнювальні прокладки).

Кришка

Кришка забезпечує герметичність закриття куба, повинна витримувати значний вагу обладнання, встановленого на неї. Існують різні моделі кришок: знімні, приварні з заливним отвором, на хомуті з виходом під фланець або затиском, конусоподібні з виходом під фланець або затиском. Для кришки важлива здатність витримувати високий тиск і зберігати герметичність. Для цього вона обладнується силіконовими ущільнювачами.

Кран

Сливові крани є обов'язковим елементом. Залежно від колекції можна купити дистилятор для самогону з нержавіючим краном 1 дюйм або латунним краном ½ дюйма.

Дно

Дно перегінного куба визначає здатність встановлювати його на певний вид варильної поверхні. "Фальш"-дно або "сендвіч" підходить для всіх плит: газової, електричної, а для індукційних плит - дно з ферромагнітного сплаву. При відсутності печі, наприклад, на дачі, ідеальним вибором буде купівля самогонного апарата з кубом, що має вбудований ТЕН.

Товщина дна також має значення. Тонке дно 2-3 мм призведе до нерівномірного нагріву браги і її пригоряння. Уникнути цих проблем дозволяють куби з товщиною дна більше 5 мм.

Самогонні апарати Кредо - №1

Покупка перегінного куба з дистилятором в Кредо - гарантія придбання якісного, довговічного і надійного самогонного обладнання. Сервіс магазину включає всебічну допомогу фахівців у підборі продукції, щоб апарат радував протягом багатьох років.