Догляд за самогонним апаратом

Догляд за самогонним апаратом

21.12.2023

Виготовлення самогону - захоплююче хобі. Щоб створювати елітний домашній алкоголь, потрібно купити самогонний апарат, вивчити різні способи приготування напоїв і правильно доглядати за обладнанням. Підтримка інвентарю в чистому вигляді продовжує його термін служби і забезпечує постійно відмінну смакову якість готової продукції.

Миття нового самогонного апарату

Миття самогонного агрегата потрібне не лише після кожного перегону браги в сирець або спирт, але й після покупки. Нове обладнання Кредо, незважаючи на бездоганний вигляд, потребує миття, яке дозволить:

  • видалити пил і частинки бруду, які могли потрапити під час виробництва, упакування або транспортування;
  • позбавитися від залишків речовини, якою оброблялися шви після аргонового зварювання;
  • виключити металевий пил на стінках, що утворився під час шліфування і полірування сталі;
  • переконатися в герметичності всіх вузлів.

Для миття рекомендується підготувати водний розчин з лимонною кислотою, яким обробити всі елементи обладнання. Для більш ретельного чищення застосовується метод першого перегону: підключивши агрегат до проточної води і заповнивши перегінний куб для самогонного апарату розчином з лимонною кислотою.

Миття обладнання для самогоноваріння після використання

Методи догляду за експлуатованими самогонними апаратами залежать безпосередньо від матеріалу виготовлення. Мідні моделі потребують чищення після кожного перегону через швидке окиснення металу. Для миття потрібні спеціальні засоби і розчини з складом, не інертним до міді.

Мінімальний догляд потребують моделі апаратів з нержавіючої сталі марки Кредо. Їх миття зводиться до обробки розчином лимонної кислоти в пропорції на 10 літрів води 40 грам лимонної кислоти. Мити підлягають зовнішні і внутрішні стінки бака, а також всі знімні елементи: сухопарник, холодильник, трубки. Щоб обробити аксесуари для самогонного апарата, їх потрібно вийняти і помістити в розчин на деякий час, після чого ретельно промити під проточною теплою водою. Чутлива до абразивів нержавійка може втратити привабливий вигляд і стати непридатною, тому не рекомендується використовувати щітки або губки з жорсткою поверхнею.

Догляд за самогонними апаратами Кредо

До комплекту обладнання для самогоноваріння марки Кредо входить докладна інструкція з догляду за агрегатом, його експлуатацією і правильним зберіганням. За необхідності консультанти інтернет-магазину нададуть професійну підтримку і дадуть корисні поради.