Різновиди самогонних апаратів

Різновиди самогонних апаратів

28.10.2023

Самогоноваріння – мистецтво, яке може освоїти не кожен. Захопитися таким хобі здатні лише шанувальники гідних алкогольних напоїв, приготованих своїми руками. Щоб насолодитись, без зайвих складнощів виробляти домашній алкоголь, інтернет магазин бутлегера пропонує широкий асортимент обладнання та аксесуарів для самогоноваріння.

Алкоголь вищого ґатунку можна створити з різної сировини. Залежно від того, якому елітному спиртовмісному напою ви віддаєте перевагу, падатиме ваш вибір на той чи інший вид самогонного апарату.

Види самогонних апаратів: Який вибрати?

Умовно всі агрегати для самогоноваріння можна розділити на два типи:

  • Дистилятори – органолептика алкоголю велика, зберігаються арома-смакові властивості сировини.
  • Самогонні апарати колонного типу – виробляють етиловий спирт без будь-яких смакових домішок та запахів.

У свою чергу конфігурацій обох варіантів агрегатів безліч. Розглянемо основні їх.

Дистилятори зі змійовиком (проточне охолодження)

Найспрощеніший конструктивно, класичний та недорогий варіант для приготування сирцю, який розрахований на підключення до проточного водопостачання. Кінцевий продукт має характерний післясмак та виражений запах. Для досягнення нормальної якості напою потрібно провести перегонку двічі, при цьому значну частину «голови» та «хвоста» відсікти.

Дистилятори з накопичувальним баком

Модернізований аналог із накопичувальною ємністю дозволяє створювати домашній алкоголь навіть там, де водопровід відсутній. Резервуар дозволяє вручну міняти воду, щоб не порушити процес охолодження.

Дистилятори із сухопарником

Популярні серії, які:

  • прості у використанні;
  • дає високу ефективність самогоноваріння;
  • включає етап очищення спирту.

Замовити цю категорію самогінний апарат з доставкою пропонує магазин Кредо. Пристрій дозволить отримувати безпечний для здоров'я дистилят, який повністю готовий до вживання без попередньої підготовки.

Подвійний сухопарник у комплектації – додаткова впевненість як сирець. Але слід пам'ятати, що робота обладнання на двох сухопарниках робить процес перегону довгим.

Апарати з бражною колоною

Призначені для випуску спирту міцністю до 93% із властивими тонкими ароматами сировини (ягодами чи зернами). Прямоточна модель має холодильник, насадку Панченкова і дефлегматор. Процес очищення є високоефективним, тому спирт не потребує доопрацювання.

Апарати з колоною ректифікації

Найбільш високопродуктивний агрегат із результативністю - 96,6% міцністю алкоголю, відсутністю сторонніх запахів. Ефективність досягається завдяки наявності в будові царг із заповненими всередині насадками Панченкова, холодильника, дефлегматора та крана, що перекриває, для відсікання голови.

У недосвідчених самогонників завжди виникають питання, які перегінні куби краще, з якою комплектацією купити самогонний апарат або якому об'єму віддати перевагу. Допомогти зробити правильний вибір допоможуть консультанти інтернет-магазину Кредо.