Чи небезпечний самогон?
Чи небезпечний самогон?
Самогон та алкогольні напої, виконані на основі домашнього спирту – частування, які не втрачають своєї популярності протягом кількох століть. Сьогодні можна знайти все для самогоноваріння, щоб здійснювати перегонку в точності з технологічним процесом.
Приготування домашнього алкоголю базується на застосуванні браги з продуктів, доступних у кожній родині. Найбільш затребуваними для цих цілей є: цукрові буряки, ягоди, фрукти, картопля, зерно. Вся продукція має природне походження, наділена корисними мікроелементами, вітамінами, мінералами та дозволяє досягти високої міцності напою – 40-96%.
Корисні властивості самогону
Малі дози вживання спиртовмісних напоїв – головне правило, при дотриманні якого самогон благотворно впливає на людський організм.
Спирт, сирець, горілка, отримані за допомогою дистилятора або ректифікатора, мають наступні лікувальні властивості:
Бактерицидна дія
На початковій стадії застуди, ГРВІ 50 грам алкоголю допоможе впоратися з вірусами та бактеріями, які провокують захворювання. Посилити цей ефект допоможе добавка червоного перцю.
Зігрівальна дія
Компреси з самогоном або спиртом сприяють прискоренню припливу крові, чим допомагають впоратися з отитом, захворюванням дихальних шляхів, запаленням горла. При накладенні компресу важливо пам'ятати, що спирт може викликати опік. Щоб не допустити подібних проблем, його потрібно розбавити водою.
Загоювальна дія
1 столової ложки щоранку до їди – медична допомога при виразковій хворобі. Для дванадцятипалої кишки, шлунка підходить очищений самогон без шкідливих домішок, тому перегінний куб повинен бути з харчової високолегованої нержавіючої сталі з дефлегматором.
Дезінфікуючий ефект
Самогон чудово впорається із завданням дезінфекції ран. Перев'язки зі спиртом у місцях травми перешкоджають зараженню крові, запаленню м'яких тканин.
Знеболювальна дія
Людям, які страждають на зубний біль, самогон матиме знеболювальну дію. Змочений тампон у домашньому алкоголі швидко вгамує біль на деякий час, давши можливість хворому без мук доїхати до стоматолога.
Настойки на самогоне
Корисні якості саморобного спирту (сирцю, самогону) застосовуються у приготуванні лікарських настоянок. Серед найпоширеніших:
- імбірна – покращує зір, виліковує бронхіальну астму;
- м'ятна – вгамовує спазми шлунка, знімає блювотний синдром, позбавляє нудоти;
- на золотому корені – для полоскання горла під час ангіни, підвищення активності та продуктивності праці (прийом по 10 крапель), поліпшення роботи серцево-судинної системи (прийом по 20 крапель).
Народних методів та медичних настоянок за участю домашнього самогону, які надають допомогу організму при недугах, дуже багато. Щоб надавати самодопомогу, подбайте передусім про те, щоб купити самогонний апарат високої якості.