Складання дистиляторів KREDO серії ГУРМАН

17.06.2023

Дистилятор «Kredo-gon» серії Гурман є універсальним розбірним апаратом колонного типу, виготовлений з нержавіючої сталі, придатної для контакту з продуктами харчування та нейтральною до спиртовмісних рідин.  Прокладки та шланги виконані з силікону, що використовується в медицині та харчовій промисловості. Дистилятор Гурман призначений для приготування високоякісних алкогольних напоїв у домашніх умовах. Апарат здатний працювати в режимі дистиляції та ректифікації, внаслідок чого в процесі перегонки виходить продукт із високою міцністю та ступенем очищення. Встановлений на колоні кран голки дає можливість плавно регулювати швидкість перегонки. Посилені пятітрубні дефлегматор і холодильник здатні впоратися навіть із потужним джерелом нагріву, завдяки чому швидкість перегонки на дистиляторі Гурман дуже висока. Простота та точність конструкції заощадить Ваш час при складанні апарату.

Перегінний куб є місткою ємністю, в яку заливають брагу, підготовлену для подальшої перегонки, він виготовляється з нержавіючої сталі, має досить товсті стінки, які дозволяють швидко нагрівати сировину і в той же час уникати її пригорання. Від об'єму перегінного куба залежить кількість одержуваного в процесі дистиляції самогону При нагріванні сировини спиртовмісні пари піднімаються по вертикальній царзі, де фільтруються від шкідливих домішок насадками Панченкова і після надходять до наступного елемента дистилятора - холодильник, в якому спиртові пари конденсуються і виходять через трубку збору у вигляді спирту .

Пристрій самогонного апарату також має на увазі наявність термометра, без якого неможливо уявити процес контролю над температурним режимом нагрівання сировини. Також дистилятор оснащений спиртометром, що дозволяє контролювати міцність самогону.

Незважаючи на свою простоту, самогонний апарат здатний регулювати безліч хімічних процесів, виробляючи високоякісний дистилят у домашніх умовах, який згодом може перетворитися на елітний віскі, коньяк або ром.